GP Nord Ltd
Reg. Nr:
40203177406
Address:
Kurzemes prospekts 23, Rīga, LV-1067, Latvija

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centru futbola turnīrs

No 2021. gada 7. jūlija līdz 6. augustam Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem notika ikgadējas savstarpējais futbola turnīrs, kurā komandas cīnījās par “sadraudzības Bumba 2021” ceļojošo kausu.

Mēneša laikā Bērnu un jauniešu centra “Dari Vari” organizētajā turnīrā sacentās futbola turnīrā ar olimpiskajam gadam raksturīgu azartu. Jaunieši bija īpaši gatavojušies šim turnīram, tāpēc uzvaras un zaudējumus izdzīvoja ar spilgtām emocijām.

“Turnīra rezultātā komandām iznāca neizšķirts, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots pēc iesisto vārtu daudzuma. Šī gada uzvarētājs un ceļojošā kausa “Sadraudzības Bumba 2021” saņēmēji ir “Jauniešu atbalsta centrs” jauniešu komanda.”, stāsta turnīra iniciators un jauniešu centra “Dari Vari” vadītājs Edgars Muktupāvels. Projektā piedalās Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās -“Ziemeļi”, “Vita”, “Apīte”, “Ezermala”, “Jauniešu atbalsta centrs” un “Imanta” dzīvojošie bērni un jaunieši un pasniedzēji, brīvprātīgie un turnīra atbalstītāji.

GP Nord šajā turnīrā iesaistījās kā atbalstītājs – komandu sporta kreklu nodrošinātājs. “Mūsu uzņēmumam ir svarīgi, ka bērni jaunieši no dažādām vidēm saņem līdzvērtīgas iespējas sportot, atpūsties un priecāties, tāpēc nekavējāmies izmantot izdevību atbalstīt šādu futbola turnīru. Tāpat GP Nord novērtē sporta sociālo lomu sabiedrības saliedēšanā un nevienlīdzības samazināšanā.”, saka GP Nord vadītājs Toms Zeltiņš.